İlginizi Çekebilir
DXDY NEDİR

Swipe Coin Nedir?(SXP)

featured

Swipe Coin Nedir? Swipe, kripto para birimlerinin gerçek zamanlı olarak fiat para birimleri olarak harcanmasına izin veren bir kripto-fiat DeFi portalıdır . Swipe, diğer kripto para birimlerinin aksine, dağıtılmış bir ağ tarafından desteklenen bir protokolden daha fazlasıdır. Swipe cüzdanlar, Visa banka kartlarına ve bir akıllı telefon uygulamasına da bağlanabilir ve geleneksel mobil cüzdanlara benzer bir deneyim sunar.

Swipe cüzdanı, Swipe ekosistemine ilk giriş noktasıdır. Swipe, kripto para birimleri ve fiat para birimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli varlıkları yatırmak ve satmak için kullanılabilir. Başka bir Swipe ağı teklifi olan Swipe banka kartı da cüzdan üzerinden yönetilebilir. Bu banka kartı, kullanıcıların kripto para birimlerini Visa ödeme terminallerinde harcamasına olanak tanır ve her biri farklı ödül ve ayrıcalıklara sahip çeşitli kategorilerde bulunur.

SXP Nedir?

SXP , Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirteci olarak geliştirilmiş bir kripto para birimidir. Swipe ekosisteminin farklı ürünleriyle ilişkili ücretleri ödemek için kullanılır. SXP, daha prestijli Swipe banka kartı seviyelerini elde etmek için kullanılır ve ayrıca Swipe banka kartı ödemelerini yapmak için de kullanılabilir.

SXP jetonunun kümülatif 300 milyon jeton arzı vardır. SXP, Swipe ekosistemindeki ücretleri ödemek için kullanıldığından, akıllı bir sözleşme, bu ücretleri ödemek için kullanılan SXP’nin %80’ini tüketir . Sonuç olarak, SXP deflasyonist bir kripto para birimidir.

SXP Haberleri Öne Çıkanlar

  • wipe şu anda 338 milyon dolarlık piyasa değeri ile 167. sırada yer alıyor.
  • Swipe’ın Visa banka kartı hizmeti şu anda Avrupa’da ve ABD ve Singapur gibi Kuzey Amerika ve Asya’nın bazı bölgelerinde mevcuttur.
  • Swipe banka kartı birkaç farklı versiyonda gelir. Üst düzey kartlar, Netflix veya Spotify abonelikleri gibi avantajlar , uluslararası işlem ücreti yok ve Starbucks , Uber , Apple Music ve Airbnb’de indirimler ile birlikte gelir .
  • Temmuz ayında kripto borsası Binance, Swipe’ın çoğunluk hissesini satın aldı. Aralık ayında tedavüldeki hisseleri aldığını ve CEO ve kurucu Joselito Lizarondo’nun şirketten ayrıldığını duyurdu .
  • Eylül ayında Twitter hesabını Twitter kurallarını ihlal ettiği için askıya aldı. Eylül ayında yeni bir hesap açtı.
  • Ekim ayında Swipechain nihai test ağının 23 Kasım’da dokümanlar ve gözden geçirilmiş teknik incelemeyle birlikte yayınlanmak ve dağıtılmak üzere ayarlandığını duyurdu. “Ana ağ, güvenlik denetimlerinden sonra başlayacak” diye ekledi.
  • 24 Kasım’da Swipe , Twitter aracılığıyla “Swipechain Developer Network (devnet) yayında ve 15.000’den fazla blok üretti!” duyurdu.
  • 31 Aralık’ta görevden ayrılan CEO Joselito Lizarondo, son bir blogunda  ,  blok zinciri Swipechain’in Solar olarak yeniden markalandırıldığını ve işin, ödeme ve indirim kripto para birimi olarak SXP kullanan kart verme platformuna odaklanmak olduğunu söyledi. 2022’nin ilk çeyreğinde şirketin masaüstü ve mobil cüzdanlar ve SDK kitaplıkları ile Mainnet’i piyasaya süreceğini de sözlerine ekledi. Akıllı sözleşmeler ikinci çeyrekte takip edecek.

SXP Tahmin

Walletinvestor.com ve DigitalCoin’den gelen uzun vadeli Swipe ( SXP ) fiyat tahminleri , teknik analiz, geçmiş performans ve SXP’nin büyüme oranı, önümüzdeki boğa koşusu döngüleri için güçlü bir potansiyel gösterdiğinden yükseliş gösteriyor.

SXP şu anda;Binance,FTX,Gateio borsalarında listelenmektedir.

Yorum Yap

    Bu Yazıyı Yorumla