İlginizi Çekebilir

Metahero Nedir ? (HERO)

featured

Metahero Nedir ? (HERO)

Metahero Nedir? Metaverse, özellikle Mark Zuckerberg’in Facebook şirketinin adını Meta olarak değiştirmesinden sonra, 2021’de kripto para birimi topluluğunun en popüler konularından biriydi. Meta tek başına metaverse milyarlarca yatırım yapacak . Kendi avatarınızla meta evrende dolaşmak ister misiniz? MetaHero bunu mümkün kılacaktır.

Metahero Nedir

MetaHero kendisini meta veri deposuna ağ geçidi olarak adlandırır. Önümüzdeki 10 milyon kişiyi yeni nesil 3D teknolojileri yardımıyla kripto para dünyasıyla tanıştırmak istiyorlar. Bunu Wolf Digital World (WDW) veya Wolf Studios ile birlikte yapıyorlar. Wolf Studios, fiziksel dünyamızın ayrıntılarını yakalayacak ve dijital dünyaya aktaracak teknolojik bilgiye sahiptir.

MetaHero’nun amacı, fiziksel dünyadan ultra yüksek HD kalitesinde kendinizin ve diğer nesnelerin taranmış bir kopyasını oluşturmak ve bunları meta veriye taşımaktır. Bunu, dünyanın farklı yerlerinde bulunan odalar şeklindeki modern tarayıcıların yardımıyla yapmak istiyorlar. Her şeyden önce bunlar güçlü bir oyun ve teknoloji kültürünün olduğu yerler olacak. 3D tarayıcılardan ilki, Ekim 2021’de Future Blockchain Summit etkinliği sırasında Dubai’de (BAE) kuruldu. 2022 yılında toplam 3 oda kurulacak.

Artık en sevdiğiniz evcil hayvanınızı veya kıyafetlerinizi metaverse’e götürebilirsiniz. Tarama için ödeme yapmak için yeterli HERO jetonunuz olduğundan emin olun. Özel bir tarama için fiyatlar 700 dolara kadar çıkıyor. Ardından, dünyanın 3D odasının olduğu yerlerden birine gidebilirsiniz ve birkaç saniye içinde birkaç bin fotoğraftan oluşan bir tarama gerçekleştirilecektir. Büyük haber şu ki MetaHero insanlara taramaları için para da verecek.

Metahero Nasıl Çalışır?

MetaHero, 3D tarayıcının en önemlilerinden biri olduğu çeşitli bileşenlerle çalışır.

3D avatarlar

Bu 3D tarayıcıların farklı kopyaları dünyanın farklı yerlerinde kuruludur. Bu tarayıcıda, meta veri deposunda kullanılan avatarlar oluşturabilirsiniz. Bir tarama için ödeme yapabilmenin yanı sıra, meta veri deposuna aktarmak istediğiniz tüm öğelerle birlikte, insanlar da taramaya davet edilecektir. Bir HERO jetonu ile ödeme yapmak yerine, taramaya davet edildiğinizde bir HERO bile alabilirsiniz.

MetaHero ayrıca insanları ve nesneleri taramakla da ilgileniyor, bu da onların bir katalog oluşturmalarını sağlıyor. Ayrıca teknolojilerini tıbbi amaçlar için geliştirmek ve kullanmak istiyorlar. Kendinizi taramaya davet edilirseniz, bunun için 1.000 dolar ödeyecekler. Maliyetler, taranan görüntüleri kendi oyunlarını geliştirmek için kullanabilen ortaklar tarafından ödenir. Bu, 2022’de taranacak ve bunun için ödeme yapılacak 100.000 kişi için geçerlidir.

Bu nedenle, 2022’de bir 3D tarayıcının kurulacağı sonraki üç yer özel bir özenle seçilecek, ancak bunlardan birinin Dubai’de olacağına şüphe yok.

3D NFT

Sanat nesnelerinin 3D NFT’de taranması da benzer şekilde gerçekleştirilecektir. HERO kripto para birimini kullanarak taranan nesne için ödeme yaparsınız. Burada MetaHero ayrıca taramak ve onlar için ödeme yapmak için görüntüleri arayabilir.

3D ile ilgili her şey için bir arayüz olan Wolf Digital World pazarına kayıt olabilirsiniz. Kayıttan sonra, tarayıcı size yakınsa bir bildirim alacaksınız. WDW’nin Disney, Heineken, Volkswagen, Shell, Ferrari ve Toyota gibi birlikte çalıştıkları etkileyici bir şirket listesi var. Ayrıca şimdiden birkaç 3D projeyi tamamladılar.

meta hero coin

HERO Uygulaması

HERO uygulaması önemli bir rol oynayacak ve aşamalar halinde geliştiriliyor. İlk sürüm zaten yayınlandı ve HERO jetonlarınızın istatistiklerini izlemeye hizmet ediyor. Sonraki adımlar, WDW’yi entegre etmek ve tüm yatırımlarınızı takip etmek ve ekosistemden tam olarak yararlanmak için HERO uygulamasında tek bir yer almaktır.

Ayrıca, doğrudan uygulama aracılığıyla HERO jetonlarını satın almanıza izin verecek bir HERO değişim planı da vardır. Bu, giriş için düşük bir engel ve daha fazla belirteç tanıma sağlayacaktır. Uygulamanın günlük hayatta HERO ile masrafları ödemek için kullanılabilmesi için bir VISA kartı da eklenecektir.

Uygulama, tüm MetaHero ekosistemine bir giriş noktası haline gelmelidir. Aynı zamanda, HERO belirteci ile ilgili her şey için tek durak noktasıdır.

HERO Belirteci

HERO belirteci şu anda bir hizmet belirtecidir. HERO ekosistemindeki her şey onlara ödenir. NFT’yi tarama, lisanslama veya satma – her şey HERO aracılığıyla ödenir ve işlenir.

Toplamda 10 milyar HERO jetonu oluşturulacak ve bunlardan 9.766.213.274 tanesi halihazırda yaratılmış durumda. Aralık 2021 itibariyle, 5.1 milyar HERO jetonu zaten dolaşımda. Piyasa değeri 707.980.876$’dır.

Kurucu Robert Green, projeye 10 milyon dolar yatırım yapan ilk kişi oldu. Ondan sonra PancakeSwap ile başlayan özel ve kamu satışları oldu. Artık KuCoin, MetaHero’nun resmi ortaklarından biridir. HERO şu anda;Kucoin,Gateio,Hotbit borsalarından alınabilir

Yorum Yap

    Bu Yazıyı Yorumla