Kripto Para Bankası Bu 3 Altcoin’i Listeliyor!

Kripto Para Bankası Bu 3 Altcoin’i Listeliyor!
+ - 0

Kripto para bankası SEBA, üç adet merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i için takviye eklediğini açıkladı: Uniswap (UNI), Synthetix (SNX) ve Yearn Finance (YFI).

Kripto bankası SEBA, üç DeFi altcoin projesini destekliyor

Bu gelişme, SEBA müşterilerinin artık bu tokenlarla bankada süreç yapabileceği, coin yatırabileceği manasına geliyor. Ayrıyeten, etkin olarak yönetilen ve özelleştirilmiş bir müşteri portföyü de dahil olmak üzere banka yatırım tahlillerinde de bu token’lar erişilebilir durumda olacak.

SEBA Bank’ın COO’su Alistair Heggie, şunları söylüyor:

Yatırımcıların dijital varlıklara olan ilgisi süratle artıyor ve birçok Bitcoin’in ötesine geçmek istiyor.

Bankada şu anda Bitcoin ve beş altcoin destekleniyor: Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Stellar (XLM), Bitcoin Cash (BCH) ve USDC stablecoin’i.

Banka SNX, UNI ve YFI’ın eklenmesinin SEBA Research’ün araştırmalarına dayandığını ve kripto varlıklarının hem nicel hem de nitel göstergelere nazaran seçildiğini söyledi. SEBA, şunları ekledi:

Bedel artış sistemi, token’lar ve temeldeki protokol bu süreçte merkezi bir rol oynar.

Uniswap ve Synthetix, en büyük merkezi olmayan borsa (DEX) protokollerinden ikisi iken, Yearn Finance, protokole kilitlenmiş 3 milyar dolardan fazla varlığa sahip başkan bir “verimlilik toplayıcısıdır (yield aggregator)”.

kaynak : kriptocoin

    Yazar Hakkında

    Bu Yazıyı Yorumla