İlginizi Çekebilir

Humans.ai IDO, rekor sürede tükendi🚀

HEART NEDIR NERDEN ALINIR

Humans.ai (HEART) Nedir ?

Humans.ai, insanların hayal edebilecekleri her şeyi yaratmalarına ve insan potansiyelini ölçeklendirmelerine olanak tanıyan yeni bir yapay zeka geliştirmeyi amaçlıyor. Yapay zeka pazarı parçalanmış olduğundan, bu yenilikçi bir yaklaşım gerektirir. Çözüm basit ve zariftir, insan dijital DNA’sını oluşturmak için veri ve teknolojiyi entegre eden bir platform şeklini alır ve onu bir uygulama programlama arayüzü (API) olarak erişilebilir kılar. 

Humans.ai aracılığıyla veri sağlayıcılar, verileriyle bir sinir ağını özelleştirebilecek (eğitebilecek). Bu, diğerlerinin yanı sıra Netflix ve Amazon gibi uygulamalar, servis sağlayıcılar ve şirketler tarafından kullanılabilecek dijital DNA’ya dönüşecek.  

Humans.ai, blok zinciri tabanlı bir çözüm olarak belirteç tabanlı bir ödül sistemi ile ölçekte bir platform sunar. Ayrıca ekip, şeffaf ve dağıtılmış bir defterden yararlanarak bir AI NFT yönetişim modeli oluşturuyor. Sentetik medya için kullanım örnekleriyle başlayarak, teknolojisi zaten seçkin ortaklar ve müşteriler tarafından kullanılıyor.

Kullanıcılar, Humans.ai’yi kullanarak dijital benlikleriyle ölçeklenebilir. Toplum gelişmeye devam ettikçe, Humans.ai tarafından sağlanan araçlar da gelişmeye devam edecek. Şirket, ekosistemdeki tüm tarafların adil bir şekilde ödüllendirilmesini sağlamak için blok zinciri teknolojisinden yararlanıyor. 

Ayrıca, Humans.ai, AI’nın hedefinin veri sağlayıcınınkiyle uyumlu olduğundan emin olmak için doğrulama mekanizması olarak insan kanıtı oluşturdu. Kullanıcılar biyometrik bilgilerini paylaşarak doğrulayıcı olacaklar ve böylece her AI kararının arkasında bir insan olduğunu doğrulayacaklar. 

Bu, insan kalp atışı ve biyometrik verilerin gücü kullanılarak mümkün hale getirilerek, insanların ağ doğrulayıcıları olmalarına izin verilir. Katkıda bulunanlar, kalp atış hızlarını paylaşarak yönetim katılım hakları alacaklardır

Humans.ai
Humans.ai

Humans.ai projelerine küresel ilgi artmaya devam ediyor. 30’dan fazla üyeden oluşan bir ekip, projeye uzun vadeli olarak bağlıdır ve üç yıllık bir hak kazanma süresine tabidir.

Humans.ai IDO güncellenen ayrıntılar:

  • IDO başlangıcı: 3PM UTC, 9 Aralık
  • Bitiş Tarihi: 18:00 UTC, 9 Aralık
  • Dağıtım tarihi: 12:30PM UTC 13 Aralık
  • Jeton başına fiyat (USD olarak): 0.015 USD
  • Satıştaki toplam jeton miktarı: 1.170.000 $ (78.000.000 $HEART)

Humans.ai ( $HEART) Nerden Alınır?

Polkastarter’daki en büyük havuz olan Humans.ai IDO’nun aşırı abone olduğunu ve 30 dakikadan kısa sürede tükenmiştir. Büyük yankı getirecek proje şu anda Kucoin borsasında listelenmektedir.

İlerde farklı borsalarda listeneleceği düşünülmektedir.

Yorum Yap

    Bu Yazıyı Yorumla