İlginizi Çekebilir

Faal Bank’tan Decentrland’da Yeni Temas Noktası

Faal Bank’tan Decentrland’da Yeni Temas Noktası
+ - 0

Etkin Bank, Decentraland’da müşterileri için yeni bir temas alanı hazırladı. Metaverse’te yeni bir irtibat kanalı kurmak isteyen tanınan banka, bir bina inşa ederek bir prensip daha imza attı.

Etkin Bank Decentraland’da yer alan binası sayesinde tüm gün ziyaretçilerle buluşup bağlantı kurabilecek. Bina içerisine Etkin Bank Metaverse Agent’ı da ekleyen banka, bu formda müşterilerine bilgilendirmelerde de bulunabilecek. Tüm kullanıcılar hafta içi saat 09:00-18:00 saatleri ortasında Decentraland üzerinden 65,-127 koordinatlarında bu binaya erişebilir.

Ekran Resmi 2022 06 06 14.10.17

Mevzuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Etkin Bank Müşteri Tecrübesi ve Bağlantı Küme Lideri Gamze Numanoğlu, şu sözleri kullandı:

“Hızla hayatımıza giren ve önümüzdeki devirde bu yerini ivmelenerek artıracak olan Metaverse’te, bu cihanın gelişim süratiyle paralel biçimde yol katedebilmek için Etkin Bank olarak süratle aksiyonlar almaya başlamış ve Decentraland’de yerini alan, projeler gerçekleştiren birinci Türk bankası olmuştuk. Temel maksadımız; müşterilerimize dokunabileceğimiz ve daha güzel, yeni tecrübeler yaratabileceğimiz her alanda varlık gösterebilmek. Bugün, tam da bu hedefe hizmet eder biçimde Metaverse’te müşterilerimizle markamız ortasında yeni bir temas alanı oluşturuyoruz. Bu kainatta mevcut şartlardaki en aktif müşteri tecrübesini sağlayabilmek ismine da kesimimiz için öncü bir adım atarak tekrar bir birincisi gerçekleştiriyoruz. Decentraland’de bir Etkin Bank binası açmanın yanı sıra orada müşterilerimizle bağlantı kurabilecek ve bilgilendirme sağlayacak bir Faal Bank Metaverse Agent’ı da pozisyonlandırdık. Önümüzdeki günlerde binamız içerisindeki temas seçeneklerini artırmak ve binamızın daha aktif biçimde kullanılmasını sağlamak için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ayrıyeten ekosistemimizin bize verdiği avantajı müşterilerimiz için kullanmaya devam ediyoruz, bundan sonraki devirde 9 milyon kullanıcılı biletleme markamız Passo ile de Metaverse’te yenilikçi ve öncü bir aktiflik projesi kurgulayacağız” dedi.

kaynak :coincolik

    Yazar Hakkında

    Bu Yazıyı Yorumla