En Popüler 9 Metaverse Coini!

featured

Metaverse Coin, Meta veri deposunun ortaya çıkışı, tüm kripto para piyasasını yeni bir yöne yönlendirdi. Facebook’un Meta olarak yeniden adlandırılması, Mark Zuckerberg’in metaverse’in geleceğinde ne kadar potansiyel gördüğü hakkında çok şey söylüyor.

En Popüler 9 Metaverse Coini

cointaciri.com olarak satın alınabilecek en popüler metaverse coinlerini listeliyoruz.

metaverse-coin

1. Axie Infinity Nedir?

Axie Infinity , bir blok zinciri üzerine kurulu en popüler ve en yüksek gelir getiren oyunlardan biridir. Pokemon gibi, Axie Infinity de kripto meraklılarının cüzdanlarını dolduran sevimli bir NFT evcil hayvan oyunudur.

Axie Infinity nasıl çalışır?

Kullanıcılar, oyunlarını oynayarak Axie jetonu olan AXS’i toplayabilir. Muazzam bir başarı elde edildi ve insanların ‘kazanmak için oyna’ yaşam tarzı peşinde koşarak işlerini bıraktığı iddia ediliyor.

2. The Sandbox Nedir?

Sandbox , oyuncuların SAND token kullanarak Ethereum blok zincirinde oyun deneyimlerini oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri sanal bir dünyadır. Oyuncular, Fungible Tokens (NFT’ler) biçiminde dijital varlıklar oluşturabilir, bunları pazara yükleyebilir ve Game Maker ile oyunlara entegre edebilir.

Sandbox nasıl çalışır?

Sandbox, içerik oluşturuculara, yarattıklarının değiştirilemez tokenler (NFT’ler) olarak gerçek sahipliğini sağlar ve onları ekosistemin işlem ücretleri, bahis veya oyun öğeleri satın alıp satma vb. gibi işlemlere ve etkileşimlerine katılımları için ödüllendirir.

Game Maker, herkesin ücretsiz olarak harika 3D oyunlar oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcılar, VoxEdit ile oluşturduklarını yükleyebilecekleri, yayınlayabilecekleri ve satabilecekleri pazar yeri ile dakikalar içinde görsel olarak çarpıcı oyunlar oluşturmak için görsel komut dosyası oluşturma araçlarına erişebildikleri için kodlama gerekmez.

3. Decentraland Nedir?

Decentraland , LAND parsellerini satın alabileceğiniz bir sanal gerçeklik platformudur. Üzerine hoşunuza giden herhangi bir şey inşa ederek ve bundan para kazanarak arsa geliştirebilirsiniz. 2017 yılında kurulan Decentraland, Ethereum tabanlı bir merkezi olmayan sanal gerçeklik inşa etmeye en erken başlayanlardan biridir. ARSA’nın her bir parseli 16 metrekare olup, sadece 90601 parsel mevcuttur.

Decentraland nasıl çalışır?

Ekosistemi besleyen yerel token olan MANA, 2,2 milyar arza sahiptir. Şu anda dolaşımda 1.8 milyar token var. Metaverse fırsatlarından yararlanmak ve eğlence elde etmek isteyen oyuncular, içerik oluşturucular ve işletmeler bu platforma başvuruyor. Büyük bir hedef kitleye sahip olmak, madeni para için büyük talep ile birlikte gelir. Decentraland’i cazip bir satın alma yapan şey budur.

4. High Street (HIGH) Nedir?

İyi bir yaşam kazanmak için slogan atmak zorunda mısın? Artık değil! High Street, oynamanıza ve kazanmanıza izin verir, bu da birçok oyuncuyu bu jetona çeken şeydir. Hibrit çalışan modellerin havalı olduğunu düşünüyorsanız, bu madeni parayı seveceğinize eminiz.

High Street nasıl çalışır?

Bu Coini diğer coinlerden ayıran şey, hibrit sanal deneyim modelidir. Yarı fiziksel yarı sanal olması onu heyecanlı kılıyor ve NFT’ler bu platformda çok büyük bir rol oynuyor. Pek çok iyi marka, ürünlerinin NFT olarak kullanılabilmesi için dahil edilebilir.

5.  Somnium Space Nedir?

3D deneyimini kim sevmez ki? Somnium Space, benzersiz 3D avatarları ile kullanıcılara tam da bunu sağlıyor. NFT endüstrisi büyümeye devam ederken birçok NFT koleksiyonu bu Avatarları kullanıyor. İşin güzel yanı, Somnium’un WebXR platformu aracılığıyla meta veri deposunun herhangi bir köşesine ve köşesine herkes tarafından erişilebilir.

Somnium Space nasıl çalışır?

Somnium Space , kullanıcıların istedikleri sahneleri oluşturabilmeleri ve arazi parsellerinde tam vücut Avatarları oluşturabilmeleri açısından benzersizdir. Çoğu metaverse projesi Ethereum zincirine dayanırken, Somnium Polygon’a başvurdu. CUBE jetonu bu platformu besleyen şeydir ve oyuncular varlıkları kolayca transfer edebilir. Yatırımınızı metaverse madeni paralara çeşitlendirmek istiyorsanız, bu portföyünüze iyi bir katkı olacaktır.

6. Meta Hero Nedir?

Meta Hero, Wolf Studio ile ortaklık kurarak meta veriye modelleme ve 3D tarama getirdi. Wolf Studio, 3D tarama endüstrisinde Büyük Dörtlü eşdeğerdir. Ortaklık, CyberPunk 2077 gibi en çok rağbet gören birkaç oyun üzerinde kapsamlı testler yapılmasını sağlayacak.

Meta Hero NFT’leri nasıl çalışır?

Kusursuz teknolojileri, kullanıcıların gerçek dünyadaki varlıklarını NFT’lere dönüştürmesine olanak tanır. 4k HD tarayıcıların anlaşma olduğunu düşündüyseniz, 16k ultra HD tarayıcılara yükseltme planları olduğunu bilmek sizi şaşırtacaktır. Taramalar ve telif ödemeleri, yardımcı program belirteçleri olan HERO ile yapılabilir. Oyun içi karakterlerin oluşturulması, yazdırılması ve taranması, türünün tek örneği meta tarayıcılarla meta veri deposunda yapılabilir.

7. Red Fox Labs Nedir?

Sanal bir perakende alanına sahip olmak mevcut perakende ekosistemini bozacaktır ve bir teknoloji şirketi olan Red Fox Labs tam olarak bunu yapıyor. Amacı, alışverişte sürükleyici bir deneyim sağlayan farklı bir metaverse platformu olmaktır. Callinova Müzayede ve RFOX VALT’ta oyun unsurlarını bir araya getirerek bunun üzerinde çalışıyor.

Red Fox Labs nasıl çalışır?

Her ikisi de farklı operasyonel amaçlar için Red Fox Labs ekosistemine iki jeton dahil edilmiştir. VFOX ödüllendirme için oluşturulmuş bir token olsa da, RFOX tokenleri sanal varlıkları ve arazileri satın almak için kullanılabilir. Şirket, kendi finans ve oyun platformuna (sırasıyla RFOX finans ve RFOX oyunları) sahip olmak için çalışıyor ve onu metaverse’de tek noktadan alışveriş platformu haline getiriyor.

8. Bloktopia Nedir?

Bloktopia projesi, meta veri deposu alanında bir bebek olmasına rağmen, KuCoin ve OKEx gibi popüler kripto para borsalarında listelendi. Oyun endüstrisindeki en iyi yatırımcılardan fon aldı. Oyunlar son teknoloji bir gerçek zamanlı 3D oluşturma motoru kullandığından, VR’de akıllara durgunluk veren bir görsel deneyim sağlar. tarafından desteklenen çok az metaverse projesinden biridir Polygon ağı .

Bloktopia nasıl çalışır?

BLOK gayrimenkulü, NFT mekanizması aracılığıyla satın alınabilir ve hizmet belirteci BLOK’u stake edildiğinde yıllık %60 gibi büyük bir getiri sunar. 21 seviye boyunca ilerledikçe oyunlar heyecan verici hale geliyor. Seviye bir, Yumurtlama ve Oditoryum kilit kontrol noktalarıdır. Bu kesinlikle dikkate değer bir yatırım olacaktır.

9. Star Atlas Nedir?

Star Atlas, en iyi AAA oyununu yaratmaya çalışan bir blockchain oyunudur. Fragmanının yayınlanmasının ardından oyun, oyuncular arasında oldukça popüler hale geldi. Solana destekli bu metaverse çılgınlığı gerçek.

Star Atlas nasıl çalışır?

Oyun, jetonların stake edilmesini sağlayan çift jetonlu bir modele sahiptir. Jetonlar ayrıca savaşlara girerek ve çeşitli dünyaları keşfederek ittifaklar kurarak nadir oyun içi öğeler elde etmek için de kullanılabilir. Oyun, Unreal Engine 5 üzerine inşa edildiği için gerçek zamanlı olarak sinematik bir deneyimin içindesiniz. Oyun henüz başlangıç ​​aşamasında olduğundan, erken yatırımcı olmanın avantajlarını satın almak ve toplamak için ideal bir zaman olabilir.

Yorum Yap

    Bu Yazıyı Yorumla